sales [at] tntiran.com
82444 (021)

تی ان تی تنها پست بین المللی در ایران

ارسال بار از ایران به ایتالیا

با تی ان تی ایران، ارسال بار از ایران به ایتالیا به راهی مطمئن تبدیل شده است. تیم متخصص و حرفه‌ای تی ان تی ایران، انواع خدمات ارسال بار و فریت به ایتالیا را انجام می‌دهد. برای مشاوره و استفاده از خدمات ارسال بار به ایتالیا با ما تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی با کارشناس تی‌ان‌تی

ناوگان و ترابری
+
سال تجربه فعالیت
+
تعداد مشتریان
%
رضایت مشتری

کالاهای خاص و هنری

 • مرسولات خاص (خطرناک و هنری)
 • بدون محدودیت وزنی
 • تجار و بازرگانان (B2B)

فریت هوایی و دریایی

 • مرسولات سنگین و اسباب خانه با کانتینر و پالت
 • بدون محدودیت وزنی
 • اشخاص حقیقی، شرکتی و سازمانی (B2B و B2C)

ارسال کالا، اسناد و مدارک

 • نمونه کالا، اسناد و مدارک
 • بدون محدودیت وزنی
 • اشخاص حقیقی و حقوقی (B2B و B2C)

ثبت سفارش و مشاوره

در تی ان تی، ما می‌دانیم که زمان برای شما ارزشمند است. به همین دلیل، فرآیند ثبت سفارش ساده و کارآمدی را طراحی کرده‌ایم تا نیازهای حمل بار شما از ایران به ایتالیا را به بهترین شکل ممکن برآورده سازیم. شما می‌توانید به راحتی برای ثبت سفارش، دریافت مشاوره و استعلام قیمت ارسال کالا تماس بگیرید یا به دفتر مرکزی یا هرکدام از شعب ما در شهرهای مختلف مراجعه کنید. تیم متخصص TNTIRAN آماده پاسخگویی به سوالات شما و راهنمایی در تمام مراحل ارسال بار شماست.

تحویل در شُعب تی‌ان‌تی

با حضور در هر یکی از ۶۰ شعبه تی ان تی در سراسر ایران می‌توانید بسته خود را تحویل دهید. متوسط زمان ارسال بسته از شهرستان به تهران ۱ روز کاری است.

تحویل دفتر مرکزی

بعد از هماهنگی، با حضور در دفتر مرکزی تی ان تی در تهران، بلوار آفریقا، خیابان ظفر، پ ۳۴۶ بسته را به ما تحویل دهید.

دریافت درب منزل

بعد از هماهنگی تلفنی با بخش خدمات مشتریان، بسته را از درب منزل یا شرکت شما دریافت می‌کنیم.

ارسال کالا چقدر طول می‌کشد؟

 • دریافت مرسوله از شما: نهایتا ۱ روز کاری
 • تحویل مرسوله در مقصد: متناسب با مقصد، ۳ روز کاری یا بیشتر
ارسال اکسپرس: تحویل مرسوله در مقصد در کمتر از ۲۴ ساعت

۰۳

ارسال مرسوله و رهگیری

فرآیند ارسال مرسوله به مقصد موردنظر شروع می‌شود و رهگیری کامل مرسوله تا زمان تحویل با پیامک و آنلاین انجام خواهد شد.

۰۲

دریافت مرسوله

بعد از هماهنگی و ثبت فاکتور، مرسوله را از شما دریافت خواهیم کرد.

۰۱

ثبت درخواست و اعلام قیمت

برای استعلام قیمت و ثبت درخواست خود می‌توانید به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری با ما در ارتباط باشید.

بسته‌بندی کالاهای صادراتی

بسته‌بندی توسط شما

امکان بسته‌بندی کالا یا بسته توسط شما امکان‌پذیر است. در صورتی که برای بسته‌بندی نیاز به مشاوره دارید، ما کمکتان می‌کنیم تا مرسوله خود را به بهترین نحو و طبق اصول ارسالی بسته‌بندی کنید.

بسته‌بندی تی‌ان‌تی

هنرمند هستید و می‌خواهید تابلوی نقاشی خود را به خارج از ایران ارسال کنید؟ کالای مهمی دارید که باید بسته‌بندی خاصی داشته باشد؟ ما در کارگاه بسته‌بندی تی ان تی، کالای شما را متناسب با ابعاد و وزن آن بسته‌بندی می‌کنیم.

بسته‌بندی سفارشی (کالاهای هنری و خطرناک)

در صورتی که به دلیل زمان محدود امکان بسته‌بندی توسط شما وجود ندارد، شرکت تی ان تی این کار را برایتان انجام می‌دهد. ما براساس نوع، وزن و قوانین پستی هر کشور، کالای شما را به بهترین نحو بسته‌بندی می‌کنیم.

مشاوره تلفنی و استعلام قیمت

روش پیگیری

تی ان تی ایران تنها شرکت پست بین‌الملل در ایران است که مرسولات را می‌توانید از ابتدای فرآیند ارسال تا زمان تحویل آن به مقصد با پیامک و آنلاین رهگیری کنید.

ارسال بار برای سازمان‌ها

ما به هزاران شرکت و سازمان مختلف در امر صادرات و واردات در ایران کمک کردیم.
شما هم می‌توانید برای ارسال کالا و مرسولات خود با ما در ارتباط باشید.

چه سازمان‌هایی با تی‌ان‌تی همکاری کرده‌اند؟

ما به هزاران شرکت و سازمان مختلف در امر صادرات و واردات در ایران کمک کردیم

Component 100

حمل کالا از ایران به ایتالیا

به دلیل محدودیت ایرلاین‌ها در مقدار بار مجاز مسافران صرفاً می‌توانند ۳۰ کیلوگرم بار با خود حمل کرده و در صورت داشتن اضافه بار باید هزینه‌های زیادی را پرداخت کنند. بیشتر مسافران و بازرگانان از روش‌های ارسال بار به ایتالیا مطلع نیستند و نمی‌دانند که چطور می‌توانند با صرف کمترین هزینه و زمان مرسوله‌های خود را به این کشور ارسال کنند. کاری که کارشناسان تی‌ان‌تی با در نظر گرفتن حجم کالا و نوع آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند.

در مجموع حمل بار به ایتالیا از ایران با سه روش کلی هوایی، زمینی و دریایی انجام می‌شود؛ بنابراین به منظور ارسال بار به ایتالیا با بهترین قیمت باید از ماهیت دقیق هر یک از این روش‌ها و حداقل و حداکثر محدوده‌ی وزنی مجاز جابه‌جایی آن‌ها مطلع شوید. با توجه به این موضوع همکاران ما در تی‌ان‌تی با ارائه‌ی مشاوره در این زمینه تلاش می‌کنند تا شما را در انتخاب بهترین روش پست به ایتالیا راهنمایی کنند.

 

کالاهای صادراتی از ایران به ایتالیا

در بیشتر موارد با مطرح کردن کلمه‌ی صادرات ایران، نفت، گاز، فرش و پسته در ذهن عمده‌ی افراد تداعی می‌شود؛ اما حقیقت این است که یکی از شروط اصلی موفقیت در زمینه‌ی صادرات در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و نیازهای بازار کشور هدف است. تعدادی از کالاهای صادراتی پرطرفدار از ایران به ایتالیا شامل موارد زیر هستند:

 • کفپوش
 • فولاد
 • زعفران
 • صنایع دستی
 • شیر و محصولات دامی گوناگون
 • متانول
 • پوست و چرم
 • سنگ‌های زینتی و ساختمانی
 • پسته
 • چدن و آهن
 • پکیج‌های آبگرمکن و …

ارسال بار از ایران به ایتالیا

مراحل ارسال بار از ایران به ایتالیا

وقتی صحبت از باربری به ایتالیا می‌شود ما با دو دسته بار روبه‌رو هستیم که یکی از آن‌ها بارهای تجاری و دیگری بارهای مسافرتی است، مراحل ارسال بار برای هر دو مورد ذکر شده تقریباً‌ یکسان بوده و صرفاً مدارک موردنیاز آن‌ها با یکدیگر تفاوت دارند.

 

در مجموع فرآیند ارسال بار به ایتالیا را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

 • در قدم اول بهتر است وزن و اندازه‌ی بار خود را به دست آورید.
 • در مرحله‌ی بعد با کارشناسان ما در تی‌ان‌تی تماس گرفته و ضمن اعلام وزن و ابعاد بار خود در مورد بهترین روش حمل و هزینه پست از ایران به ایتالیا مطلع شوید.
 • قدم بعدی در ارسال بار از ایران به ایتالیا رسیدگی به امور گمرکی توسط مشتری است.
 • بعد از آن نوبت به بسته‌بندی مرسوله و ارسال بار به ایتالیا از ترمینال بار فرودگاه امام می‌رسد که در صورت تمایل توسط کارکنان تی‌ان‌تی انجام می‌شود.
 • در آخر بار جواز شده و بعد از صدور بارنامه ارسال آن انجام می‌شود.

روش‌های ارسال بار از ایران به ایتالیا

همان‌طور که ملاحظه کردید سه روش کلی زمینی، هوایی و دریایی برای ارسال بار به ایتالیا با مناسب ترین قیمت وجود دارند که جزئیات آن‌ها به شرح زیر است:

ارسال بار هوایی به ایتالیا با بهترین قیمت

یکی از سریع‌ترین روش‌های ارسال بار به ایتالیا استفاده از حمل و نقل هوایی است که به دو شکل فریت و کارگو انجام می‌شود. در صورت استفاده از این روش می‌توانید مرسوله‌های مورد نظر خود را همه‌روزه بارگیری کرده و از طریق فرودگاه امام خمینی ارسال کنید.

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این روش کوتاه بودن زمان ارسال و تحویل محصول در کشور مقصد است که معمولاً در مدت زمان کوتاهی به طول می‌انجامد؛ بنابراین بسته‌های حساس می‌توانند به سادگی و به سرعت جابه‌جا شوند.

 

ارسال بار از طریق دریا

ارسال بار از ایران به ایتالیا از طریق دریا روشی مقرون‌به‌صرفه برای انتقال مرسوله‌های گوناگون و سنگین به خصوص برای تجار و بازرگانان است. در این روش محموله‌ی شما درون کانتینرهای ۲۰ یا ۴۰ فوتی بارگیری شده تا بتواند با استفاده از کشتی منتقل شود. البته حمل با کشتی هم به دو روش کلی FCL و LCL انجام می‌شود که جزئیات آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

 

ارسال بار از ایران به ایتالیا به صورت زمینی

اگر می‌خواهید ارسال بار به ایتالیا با کمترین هزینه ممکن انجام شود باید به سراغ حمل کالای خود به صورت زمینی بروید که به دو روش کلی دربست و گروپاژ انجام می‌شود. این روش نسبت به روش‌های هوایی و ذریایی کندتر است.

 

بهترین روش ارسال بار از ایران به ایتالیا

انتخاب بهترین روش ارسال بار از ایران به ایتالیا با توجه به مرسوله‌ی شما متفاوت است. برای مثال در صورتی که محموله‌ شما حساس بوده و خراب می‌شود باید روش ارسال هوایی را در نظر بگیرید که در مدت زمان کوتاه‌تری بار را به مقصد ارسال می‌کند. البته انتخاب روش مناسب چندان هم ساده نیست، بنابراین می‌توانید با مشورت با کارشناسان ما و گرفتن راهنمایی از آن‌ها بهترین روش ارسال را برای کالای خود انتخاب کنید.

ارسال محموله از ایران به ایتالیا

ارسال خرده بار از ایران به ایتالیا

اگر قصد دارید بسته‌ی کوچک یا هدیه‌ای را برای یکی از اقوام، دوستان یا آشنایان خود در ایتالیا ارسال کنید می‌توانید این کار را هم به تی‌ان‌تی واگذار کنید؛ چرا که ما فریت بار به ایتالیا را در کمترین زمان ممکن تضمین کرده و بسته‌های کوچک شما را هم با قیمتی مناسب و بسته‌بندی استاندارد ارسال کرده و روند ارسال آن‌ها را هم به صورت آنلاین پیگیری می‌کنیم.

 

عوامل تأثیرگذار بر هزینه‌ حمل هوایی از ایران به ایتالیا

هزینه‌ی ارسال بار از ایران به ایتالیا با توجه به شهر مورد نظر شما تا حدودی متفاوت است، اما در کل می‌توان گفت که وزن و حجم بار از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه‌ی ارسال بار از طریق هوایی می‌باشد.

 

شرایط ارسال بار از ایران به ایتالیا

جالب است بدانید که منعی برای ارسال بار از ایران به ایتالیا وجود نداشته و شما می‌توانید کالاهای شخصی و تجاری خود را با استفاده از شرکت تی‌ان‌تی به شهرهای مختلف این کشور ارسال کنید. فریت بار به ایتالیا در تمامی شهرهای آن آزاد بوده و با دریافت مبلغ ناچیزی در مقصد و بدون عوارض گمرک انجام می‌شود.

البته برای کالاهای تجاری خود باید مبلغ مشخصی را به عنوان عوارض گمرک پرداخت کنید که می‌توان برای اطلاع دقیق از مبلغ آن با کارشناسان مجموعه تماس گرفت.

 

هزینه ارسال بار از ایران به ایتالیا

علاوه بر موارد ذکر شده در بخش‌های قبل، هزینه ارسال بار از ایران به ایتالیا با توجه به شهر مقصد، حجم و وزن بار، نوع بسته‌بندی و خدمات جانبی مورد استفاده متفاوت خواهد بود. با این حال ما در تی‌ان‌تی ضمانت می‌کنیم که مرسوله‌های شما با بالاترین استانداردهای حمل بار هوایی جابه‌جا شده و با هزینه‌ای کاملاً مناسب و مقرون‌به‌صرفه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد می‌رسند.

 

مدت زمان حمل بار از ایران به ایتالیا

مدت زمان ارسال بار از ایران به ایتالیا با توجه به روش انتخابی شما متفاوت است. در صورت انتخاب ارسال به روش هوایی کالای شما در مدت زمان کمی به مقصد می‌رسد. در مقابل در صورت انتخاب روش ارسال بار به صورت زمینی باید زمان بیشتری در انتظار تجویل بار خود به مقصد باشید. در مورد روش دریایی کالاهای شما به بنادر جنوبی کشور منتقل شده و ارسال آن‌ها به کشور ایتالیا در زمان طولانی‌تری به طول می‌انجامد.

 

قوانین ارسال بار از ایران به ایتالیا

در مورد ارسال بار از ایران به ایتالیا قوانین مشخصی وجود دارند که در این بخش به بررسی تعدادی از آن‌ها پرداخته‌ایم. در قسمت‌های قبل اشاره کردیم که ترخیض بارهای شخصی در گمرگ نیازمند پرداخت هزینه نیست. البته این کار در صورت رعایت شروط زیر انجام می‌شود:

 • شما مالک بار باشید.
 • کالاهای ارسالی نو نباشند و ۶ ماه از استفاده از آن‌ها گذشته باشد.
 • بعد از ثبت اقامت خود در این کشور در بازه‌ی زمانی یک ساله اقدام به آوردن وسایل خود به ایتالیا کرده‌ باشید.

نکته: شما نمی‌توانید کالاهای وارده را بفروشید مگر اینکه مالیات آن‌ها را پرداخت کنید. علاوه بر این اقلام ممنوعه‌ای هستند که امکان ورود آن‌ها به ایتالیا وجود ندارد و تعدادی از آن‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • کفش و اجناس چرمی
 • مواد غذایی از هر نوع و لوازم آرایشی
 • تجهیزات پزشکی، دارو، مشروبات الکی و مواد مخدر
 • فرآورده‌های حیوانی
 • سی دی یا دی‌وی‌دی حاوی فیلم، موسیقی و…
 • گیاهان و محصولات ویتامینی

شرایط ارسال بار از ایران به ایتالیا

حمل بار هوایی از ایران به ایتالیا با تی ان تی

بعد از تماس با شرکت تی‌ان‌تی و دریافت مشاوره‌های لازم، کارکنان ما برای حمل بار در محل سکونت، کارخانه یا شرکت شما حاضر شما و مرسوله را به پایانه‌ی صادراتی بار فرودگاه امام خمینی منتقل می‌کنند.

بعد از آن کالاهای شما در صورت نیاز مطابق با استانداردهای شرکت هواپیمایی بسته‌بندی شده و با ارائه مدارک مورد نیاز گمرک و تکمیل فرم‌های مربوطه، فرآیند وزن کردن آن‌ها شروع می‌شود. در آخر بعد از صدور بارنامه، رزرو بار، تسویه حساب و بازرسی توسط حراست فرودگاه کالا در ظروف بار هواپیما بارگیری شده و آماده‌ی ارسال به ایتالیا می‌شود.

مزایای رقابتی تی ان تی برای حمل بار از ایران به ایتالیا

کارشناسان ما آماده هستند تا در ساعات مختلف شبانه‌روز ضمن ارائه‌ی مشاوره به مشتریان عزیز آن‌ها را در انتخاب بهترین روش برای ارسال کالاها راهنمایی کنند. همان‌طور که ملاحظه کردید در صورت تمایل ارسال کالاها به فرودگاه، بسته‌بندی و سایر خدمات گمرکی هم توسط مجموعه‌ی ما انجام شده و شما می‌توانید با خیال راحت کل پروسه را به تی‌ان‌تی واگذار کنید.

مشاوره رایگان و استعلام قیمت ارسال بار از ایران به ایتالیا

به دلیل نوسانات قیمت ارز می‌توانید برای اطلاع از قیمت دقیق ارسال بار از ایران به ایتالیا و دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۲۴۴۴ با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید و پاسخ کلیه‌ پرسش‌های خود را از آن‌ها دریافت کنید.

شما می‌توانید محموله‌های خود را به یکی از سه روش دریایی، هوایی و زمینی به کشور ایتالیا ارسال کنید.

انتخاب بهترین روش با توجه به کالای ارسالی و هزینه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید، متفاوت است؛ با این حال حمل هوایی می‌تواند روش مناسبی برای بیشتر مشتریان محسوب شود.

بسته به شرکت هواپیمایی انتخابی فریت بار به این کشور در زمان کوتاهی طول می‌کشد.

ایران کالاهای مختلفی را به ایتالیا صادر می‌کند که در متن به آن‌ها اشاره شده است.

شعب
رهگیری مرسولات
استعلام حمل
نمایندگی ها