sales [at] tntiran.com
82444 (021)

(Receiver Pay (Door to Airport

(Receiver Pay (Door to Airport

(Reciever Pay (Door to Airport

airport-to-door-min

سرویس پسکرایه،سرویسی برای رفاه مشتریان

شرکت تی ان تی ایران در صنعت حمل سریع السیر از نظر تنوع خدمات پیشتاز می باشد. با بهره گیری از شبکه حمل و نقل گسترده بین المللی، ما به شما این اطمینان را می دهیم که محموله های شما در هر کجای دنیا باشند، به موقع و در بهترین شرایط تحویل می گردد.در ادامه یکی از انواع سرویس اکسپرس از نوع درب به فرودگاه بررسی می گردد.

فرآیند انجام این سرویس

چگونه میتوان ازخدمات این سرویس بهره مندگردید و درراستای انجام این سرویس چطورمیتوان ازوضعیت بسته ارسال گردیده مطلع شد؟

این سرویس در حال حاضر از طریق تماس تلفنی و در مراحل بعد از طریق اپلیکیشن پست تی ان تی و همچنین سایت انجام میگیرد.سرویس پس کرایه در واقع یک فرایند تسویه مالی خوشایند برای مشتری محسوب می شود، از آنجایی که طراحی این سرویس نیازمندیک سیستم مالی یکپارچه و نظام منداست، پست تی ان تی موفق گردیده این سرویس را به حرفه ای ترین روش ممکن به مشتریان خود ارائه کند.

نکات مهم:

در بیان ساده پس کرایه به معنای پرداخت هزینه ی حمل بار توسط گیرنده میباشد ، روش کار بسیار آسان است،  مشتری می تواند با اعلام اطلاعات بار به شرکت تی ان تی هزینه حمل را زمان  سفارش حمل مرسوله به شرکت پرداخت نماید.در معرفی این خدمت می توان به  دریافت بار در محل فرستنده و تحویل آن در فرودگاه مقصد گیرنده اشاره کرد.

 لازم به ذکر است کارشناسان تی ان تی از آغازروند حمل مرسوله  تا رسیدن آن به مقصد به صورت مستقیم پاسخگوی شما مشتریان عزیزمی باشند. برای هر مشتری کارشناسی در مجموعه تعریف می گردد که همه ی سوالات همراهان پست تی ان تی را در هر زمینه ای پاسخگو می باشند، این مبنا چه درحمل هوایی کالای صادراتی  سنگین و چه در حمل هوایی کالای وارداتی و اسناد ومدارک وجود دارد.