sales [at] tntiran.com
82444 (021)

تی ان تی تنها پست بین المللی در ایران

ارسال بار از ایران به اروپا

دنبال راهی مطمئن برای ارسال بار از ایران به اروپا هستید؟ با تی ان تی ایران، تجربه‌ای بی‌نظیر و مطمئن را تجربه کنید. ما با بهره‌گیری از فناوری ردیابی پیشرفته، اطمینان می‌دهیم که بسته‌های شما به هر کشور اروپایی سریعاً و به صورت امن تحویل داده می‌شوند. کارشناسان ما در واحد خدمات با مشتریان، به شما کمک می‌کنند.

مشاوره تلفنی با کارشناسان تی‌ان‌تی

ناوگان و ترابری
+
سال تجربه فعالیت
+
تعداد مشتریان
%
رضایت مشتری

کالاهای خاص و هنری

 • مرسولات خاص (خطرناک و هنری)
 • بدون محدودیت وزنی
 • تجار و بازرگانان (B2B)

فریت هوایی و دریایی

 • مرسولات سنگین و اسباب خانه با کانتینر و پالت
 • بدون محدودیت وزنی
 • اشخاص حقیقی، شرکتی و سازمانی (B2B و B2C)

ارسال کالا، اسناد و مدارک

 • نمونه کالا، اسناد و مدارک
 • بدون محدودیت وزنی
 • اشخاص حقیقی و حقوقی (B2B و B2C)

ثبت سفارش و مشاوره

در تی ان تی، ما می‌دانیم که زمان برای شما ارزشمند است. به همین دلیل، فرآیند ثبت سفارش ساده و کارآمدی را طراحی کرده‌ایم تا نیازهای حمل بار شما از ایران به اروپا را به بهترین شکل ممکن برآورده سازیم. شما می‌توانید به راحتی برای ثبت سفارش، دریافت مشاوره و استعلام قیمت ارسال کالا تماس بگیرید یا به دفتر مرکزی یا هرکدام از شعب ما در شهرهای مختلف مراجعه کنید. تیم متخصص TNTIRAN آماده پاسخگویی به سوالات شما و راهنمایی در تمام مراحل ارسال بار شماست.

تحویل در شُعب تی‌ان‌تی

با حضور در هر یکی از ۶۰ شعبه تی ان تی در سراسر ایران می‌توانید بسته خود را تحویل دهید. متوسط زمان ارسال بسته از شهرستان به تهران ۱ روز کاری است.

تحویل دفتر مرکزی

بعد از هماهنگی، با حضور در دفتر مرکزی تی ان تی در تهران، بلوار آفریقا، خیابان ظفر، پ ۳۴۶ بسته را به ما تحویل دهید.

دریافت درب منزل

بعد از هماهنگی تلفنی با بخش خدمات مشتریان، بسته را از درب منزل یا شرکت شما دریافت می‌کنیم.

ارسال کالا چقدر طول می‌کشد؟

 • دریافت مرسوله از شما: نهایتا ۱ روز کاری
 • تحویل مرسوله در مقصد: متناسب با مقصد، ۳ روز کاری یا بیشتر
ارسال اکسپرس: تحویل مرسوله در مقصد در کمتر از ۲۴ ساعت

۰۳

ارسال مرسوله و رهگیری

فرآیند ارسال مرسوله به مقصد موردنظر شروع می‌شود و رهگیری کامل مرسوله تا زمان تحویل با پیامک و آنلاین انجام خواهد شد.

۰۲

دریافت مرسوله

بعد از هماهنگی و ثبت فاکتور، مرسوله را از شما دریافت خواهیم کرد.

۰۱

ثبت درخواست و اعلام قیمت

برای استعلام قیمت و ثبت درخواست خود می‌توانید به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری با ما در ارتباط باشید.

بسته‌بندی کالاهای صادراتی

بسته‌بندی توسط شما

امکان بسته‌بندی کالا یا بسته توسط شما امکان‌پذیر است. در صورتی که برای بسته‌بندی نیاز به مشاوره دارید، ما کمکتان می‌کنیم تا مرسوله خود را به بهترین نحو و طبق اصول ارسالی بسته‌بندی کنید.

بسته‌بندی تی‌ان‌تی

هنرمند هستید و می‌خواهید تابلوی نقاشی خود را به خارج از ایران ارسال کنید؟ کالای مهمی دارید که باید بسته‌بندی خاصی داشته باشد؟ ما در کارگاه بسته‌بندی تی ان تی، کالای شما را متناسب با ابعاد و وزن آن بسته‌بندی می‌کنیم.

بسته‌بندی سفارشی (کالاهای هنری و خطرناک)

در صورتی که به دلیل زمان محدود امکان بسته‌بندی توسط شما وجود ندارد، شرکت تی ان تی این کار را برایتان انجام می‌دهد. ما براساس نوع، وزن و قوانین پستی هر کشور، کالای شما را به بهترین نحو بسته‌بندی می‌کنیم.

مشاوره تلفنی و استعلام قیمت

روش پیگیری

تی ان تی ایران تنها شرکت پست بین‌الملل در ایران است که مرسولات را می‌توانید از ابتدای فرآیند ارسال تا زمان تحویل آن به مقصد با پیامک و آنلاین رهگیری کنید.

ارسال بار برای سازمان‌ها

ما به هزاران شرکت و سازمان مختلف در امر صادرات و واردات در ایران کمک کردیم.
شما هم می‌توانید برای ارسال کالا و مرسولات خود با ما در ارتباط باشید.

چه سازمان‌هایی با تی‌ان‌تی همکاری کرده‌اند؟

ما به هزاران شرکت و سازمان مختلف در امر صادرات و واردات در ایران کمک کردیم

Component 100

ارسال محموله از ایران به اروپا

در دنیای امروز کشورهای مختلف برای حفظ حیات و رشد اقتصادی خود نیازمند ارتباط با سایر کشورها در دنیا هستند. با توجه به این موضوع در هر روز کالاهای زیادی از ایران به اروپا یا بالعکس ارسال می‌شوند. اگر شما هم قصد ارسال بار به اروپا را دارید باید حتماً اطلاعات کافی در این زمینه داشته و روند کار را به یک تیم حرفه‌ای مثل تی‌ان‌تی واگذار کنید.
در زمان صحبت از حمل بار به اروپا بعضی از افراد نگران امنیت مرسوله خود شده و تصور می‌کنند انجام این کار بسیار دشوار است، اما حقیقت این است که با سپردن روند کار به دست افراد ماهر و با تجربه می‌توان به راحتی ارسال بار از ایران به اروپا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام داد.

مراحل ارسال بار از ایران به اروپا

در قدم اول برای ارسال بار به اروپا با کمترین هزینه با کارشناسان تی‌ان‌تی تماس گرفته و به صورت رایگان در مورد روش مناسب حمل بار خود مشاوره دریافت می‌کنید. سپس با حضور کارشناسان در محل هزینه‌ی ارسال بار به اروپا تخمین زده شده و بعد از آن هم مراحل زیر پیگیری می‌شوند:

بسته‌بندی مناسب بار جهت ارسال آن به اروپا

در این مرحله بار شما با توجه به روش ارسال آن به صورت کاملاً دقیق و مناسب بسته‌بندی شده و آماده‌ی ارسال به اروپا می‌شود.

تهیه‌ی لیست‌ بسته‌بندی

یکی از مراحل مهم کار پیش از ارسال بار به اروپا شماره‌گذاری تمام اقلام ارسالی و تهیه‌ی لیست دقیقی از آن‌ها است که توسط شرکت حمل و نقل بین المللی به اروپا،‌ تی‌ان‌تی، تنظیم شده و به انگلیسی ترجمه می‌شود.

بارگیری محموله و ارسال آن به سمت گمرک یا فرودگاه

در این مرحله مرسوله شما بارگیری شده و با توجه به روش انتخابی به سمت فرودگاه امام خمینی، گمرک غرب تهران یا بندر رهسپار می‌شود.

پیگیری تشریفات گمرکی

در این مرحله بار شما توسط اشعه ایکس یا سگ موادیاب چک شده و در نهایت برای ارسال به اروپا پلمپ می‌شود.

تحویل بار به شرکت هواپیمایی

بعد از پیگیری تشریفات گمرک بار شما به منظور ارسال به شرکت‌های هواپیمایی تحویل داده شده تا روند ارسال رسمی آن به اروپا آغاز شود. سپس مشتریان می‌توانند از روند ارسال مرسوله خود به این قاره به صورت آنلاین مطلع شوند.

ارسال بار از ایران به اروپا

روش‌های ارسال بار از ایران به اروپا

در مجموع سه روش کلی برای ارسال بار از ایران به اروپا وجود دارد که شما می‌توانید با در نظرگرفتن شرایط و بودجه‌ی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید:

ارسال بار از ایران به اروپا به روش زمینی

همان‌طور که مشخص است در این روش کالاهای شما از طریق مسیر زمینی به سمت اروپا رهسپار می‌شوند. در مجموع دو روش کلی برای انجام این کار وجود دارند که جزئیات آن‌ها مطابق با جدول زیر است:

خرده بار (گروپاژ)در این روش قسمتی از ظرفیت یک کامیون پر شده و بار شما در کنار مرسوله‌های سایرین به سمت مقصد حمل می‌شود.
تمام بار (فول تراک)در این روش تمام ظرفیت یک کامیون به حمل بار شما اختصاص داده خواهد شد.

 

ارسال بار از ایران به اروپا به روش هوایی

همان‌طور که مشخص است در این روش بار شما از طریق هواپیما به کشور مقصد ارسال شده و در مدت زمان کوتاه‌تری بار شما به مقصد می‌رسد؛ بنابراین اگر زمان رسیدن بار برای شما در اولویت قرار دارد، بهترین و مناسب‌ترین گزینه‌ی پیش روی شما ارسال آن به روش هوایی است.

حمل دریایی به اروپا

یکی از متداول‌ترین روش‌های ارسال بار از ایران به اروپا استفاده از مسیر دریا است که به سه روش کلی فول کانتینر، خرده بار یا فله انجام می‌شود. این روش برای افرادی که عجله‌ای برای ارسال کالای خود ندارند توصیه می‌شود؛ البته از آنجایی که بار در معرض آسیب‌های بیشتری قرار دارد، باید نهایت دقت را در بسته‌بندی آن به کار ببرید.

بهترین روش ارسال بار از ایران به اروپا

انتخاب بهترین روش ارسال بار از ایران به اروپا با توجه به اولویت‌های اشخاص متفاوت است؛ اگر سرعت ارسال کالا و سالم رسیدن آن به مقصد برای شما در اولویت قرار دارد، باید حتماً‌ به سراغ روش هوایی بروید.

ارسال محموله از ایران به اروپا

ارسال خرده بار از ایران به اروپا

ارسال خرده بار به اروپا می‌تواند به روش‌های زمینی، هوایی و دریایی هم انجام شود. در صورتی که محموله ارسالی شما کالایی حساس و شکننده است،‌ روش هوایی گزینه‌ی مناسب‌تری برای شما است؛ چرا که امنیت آن بالاتر بوده و مرسوله شما سالم به مقصد می‌رسد. همچنین ارسال بار از طریق هوایی نسبت به سایر روش‌ها سریع‌تر است.

عوامل تأثیرگذار بر هزینه حمل هوایی از ایران به اروپا

عوامل گوناگونی می‌توانند بر هزینه‌ی نهایی ارسال بار از ایران به اروپا اثر بگذارند که تعدادی از آن‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • وزن و جرم حجمی کالا: در زمان ارسال بار به اروپا با اندازه‌گیری وزن و جرم حجمی، عدد بزرگ‌تر به عنوان ملاک تعیین وزن در نظر گرفته شده و قیمت هم با توجه به آن تعیین می‌شود. مشخص است که هر چه این فاکتورها بیشتر باشند، هزینه‌ی حمل کالا به کشورهای اروپایی بیشتر می‌شود.
 • هزینه‌ی بسته‌بندی: به دلیل تأثیر مستقیم بسته‌بندی در سلامت و ایمنی کالا باید در مراحل گوناگون آن نهایت دقت را به کار برد. به‌علاوه این فاکتوری است که می‌تواند بر روی قیمت نهایی بار شما هم اثرگذار باشد.
 • فاصله‌ی بین مبدأ و مقصد: هر چقدر فاصله‌ی بین ایران و کشور مقصد در قاره‌ی اروپا بیشتر باشد، هزینه‌ی نهایی ارسال به آن بیشتر می‌شود.
 • نوسانات قیمت ارز: هزینه‌ی حمل بار به اروپا وابسته به نوسانات قیمت ارز بوده و افزایش آن می‌تواند هزینه‌های نهایی شما را افزایش دهد.

 

شرایط ارسال بار از ایران به اروپا

شرایط ارسال بار از ایران به اروپا با توجه به کشور مقصد شما متفاوت خواهد بود؛‌ بنابراین برای اطلاع دقیق از آن می‌توانید با مشاوران مجموعه تماس بگیرید تا درباره شرایط و مدارک مورد نیاز برای حمل بار از ایران به اروپا راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند.

 

هزینه ارسال بار از ایران به اروپا

هزینه ارسال بار از ایران به اروپا وابسته به چند فاکتور مختلف است که مهم‌ترین آنها وزن و حجم کالای ارسالی می‌باشد. درباره این فاکتور در قسمت‌های قبلی توضیحاتی را ارائه داده‌ایم.

 

مدت زمان حمل بار از ایران به اروپا

همان‌طور که در بخش‌های قبل اشاره کردیم در بین روش‌های مختلف ارسال بار از ایران به اروپا، روش هوایی سرعت بالاتری داشته و ارسال کالا با استفاده از آن در مدت زمان کمتری به انجام می‌رسد. در مقابل روش‌های حمل و نقل زمینی و دریایی به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار می‌گیرند.

 

قوانین ارسال بار از ایران به اروپا

زمانی که می‌خواهید بارهای مشخصی را از ایران به اروپا ارسال کنید باید در نظر بگیرید که کالاهای ممنوعه کشورها تابع قوانین گمرکی آن‌ها بوده و اطلاع دقیق از آن از طریق تماس با کارشناسان تی‌ان‌تی امکان‌پذیر است.

در مجموع خروج انواع اسلحه و تجهیزات نظامی، ورق‌های مینیاتور، اشیای عتیقه، ارز،‌ نقره،‌ طلا، سنگ‌های قیمتی، المان‌های تاریخی و میراث فرهنگی، عطر و ادلکن، مایعات خاص و قالی‌های دستباف عتیقه از کشور ممنوع است.

حمل هوایی بار از ایران به اروپا

حمل بار هوایی از ایران به اروپا با تی‌ان‌تی

بعد از تماس با مجموعه و دریافت مشاوره رایگان درخواست شما ثبت شده و مراحل مرتبط با عقد قرارداد باربری هم پیگیری می‌شود. سپس کالاهای مورد نظر بارگیری شده و فرآیندهای گمرکی مربوطه و روند ارسال آن‌ها طی می‌شود.

در آخر بار شما به فرودگاه امام خمینی منتقل شده و بعد از طی کردن تشریفات مرسوم به سمت مقصد خود در اروپا رهسپار می‌شود.

 

مزایای رقابتی تی‌ان‌تی برای حمل بار از ایران به اروپا

ما در تی‌ان‌تی تلاش می‌کنیم تا در کنار تأمین امنیت مرسوله‌ها مناسب‌ترین قیمت برای ارسال کالا به اروپا را هم در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم. علاوه بر این امکان رهگیری و پیگیری وضعیت بار شما نیز به صورت روزانه وجود داشته و در تمام مراحل کارشناسان ما در کنار شما حضور دارند و روند کار را پیگیری می‌کنند.

 

مشاوره رایگان و استعلام قیمت ارسال بار از ایران به اروپا

با توجه به اینکه هزینه‌ ارسال بار از ایران به اروپا به عوامل متعددی بستگی دارد،‌ برای اطلاع دقیق از آن می‌توانید با مشاوران مجموعه‌ی تی‌ان‌تی تماس گرفته و پاسخ پرسش‌های گوناگون خود را در این زمینه از آن‌ها دریافت کنید.

در مجموع سه روش هوایی، دریایی و زمینی برای ارسال خرده بار به اروپا وجود دارد.

هزینه ارسال بار به اروپا تابع فاکتورهای مختلفی است که در متن به آن‌ها اشاره شده است.

حمل و نقل هوایی سریع‌ترین روش حمل بار به اروپا محسوب می‌شود.

انتخاب بهترین روش با توجه به اولویت‌های شما متفاوت بوده و در متن به صورت کامل به آن اشاره شده است.

شعب
رهگیری مرسولات
استعلام حمل
نمایندگی ها