sales [at] tntiran.com
82444 (021)

تی ان تی تنها پست بین المللی در ایران

حمل کالا از ایران به کانادا

یکی از دغدغه‌های افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند یا اشخاصی که می‌خواهند برای یکی از عزیزان خود در این کشور بسته‌ای را ارسال کنند و حتی افرادی که ارتباطات تجاری با این کشور دارند، پیدا کردن روش مطمئنی برای ارسال بار به کانادا است.

اما جای نگرانی نیست چرا که مجموعه‌ی حرفه‌ای تی‌ان‌تی با تجربه‌ی بالا و غنی خود ارسال بار از ایران به کانادا را با کمترین هزینه‌ برای تمامی هموطنان عزیز ممکن کرده است.

مشاوره تلفنی با کارشناس تی‌ان‌تی

ناوگان و ترابری
+
سال تجربه فعالیت
+
تعداد مشتریان
%
رضایت مشتری

کالاهای خاص و هنری

 • مرسولات خاص (خطرناک و هنری)
 • بدون محدودیت وزنی
 • تجار و بازرگانان (B2B)

فریت هوایی و دریایی

 • مرسولات سنگین و اسباب خانه با کانتینر و پالت
 • بدون محدودیت وزنی
 • اشخاص حقیقی، شرکتی و سازمانی (B2B و B2C)

ارسال کالا، اسناد و مدارک

 • نمونه کالا، اسناد و مدارک
 • بدون محدودیت وزنی
 • اشخاص حقیقی و حقوقی (B2B و B2C)

ثبت سفارش و مشاوره

در تی ان تی، ما می‌دانیم که زمان برای شما ارزشمند است. به همین دلیل، فرآیند ثبت سفارش ساده و کارآمدی را طراحی کرده‌ایم تا نیازهای حمل بار شما از ایران به کانادا را به بهترین شکل ممکن برآورده سازیم. شما می‌توانید به راحتی برای ثبت سفارش، دریافت مشاوره و استعلام قیمت ارسال کالا تماس بگیرید یا به دفتر مرکزی یا هرکدام از شعب ما در شهرهای مختلف مراجعه کنید. تیم متخصص TNTIRAN آماده پاسخگویی به سوالات شما و راهنمایی در تمام مراحل ارسال بار شماست.

تحویل در شُعب تی‌ان‌تی

با حضور در هر یکی از ۶۰ شعبه تی ان تی در سراسر ایران می‌توانید بسته خود را تحویل دهید. متوسط زمان ارسال بسته از شهرستان به تهران ۱ روز کاری است.

تحویل دفتر مرکزی

بعد از هماهنگی، با حضور در دفتر مرکزی تی ان تی در تهران، بلوار آفریقا، خیابان ظفر، پ ۳۴۶ بسته را از شما تحویل می‌گیریم.

دریافت درب منزل

بعد از هماهنگی تلفنی با بخش ارتباط با مشتریان، بسته را از درب منزل یا شرکت شما دریافت می‌کنیم.

ارسال کالا چقدر طول می‌کشد؟

 • دریافت مرسوله از شما: نهایتا ۱ روز کاری
 • تحویل مرسوله در مقصد: متناسب با مقصد، ۳ روز کاری یا بیشتر
ارسال اکسپرس: تحویل مرسوله در مقصد در کمتر از ۲۴ ساعت

۰۳

ارسال مرسوله و رهگیری

فرآیند ارسال مرسوله به مقصد موردنظر شروع می‌شود و رهگیری کامل مرسوله تا زمان تحویل با پیامک و آنلاین انجام خواهد شد.

۰۲

دریافت مرسوله

بعد از هماهنگی و ثبت فاکتور، مرسوله را از شما دریافت خواهیم کرد.

۰۱

ثبت درخواست و اعلام قیمت

برای استعلام قیمت و ثبت درخواست خود می‌توانید به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری با ما در ارتباط باشید.

بسته‌بندی کالاهای صادراتی

بسته‌بندی توسط شما

امکان بسته‌بندی کالا یا بسته توسط شما امکان‌پذیر است. در صورتی که برای بسته‌بندی نیاز به مشاوره دارید، ما کمکتان می‌کنیم تا مرسوله خود را به بهترین نحو و طبق اصول ارسالی بسته‌بندی کنید.

بسته‌بندی تی‌ان‌تی

هنرمند هستید و می‌خواهید تابلوی نقاشی خود را به خارج از ایران ارسال کنید؟ کالای مهمی دارید که باید بسته‌بندی خاصی داشته باشد؟ ما در کارگاه بسته‌بندی تی ان تی، کالای شما را متناسب با ابعاد و وزن آن بسته‌بندی می‌کنیم.

بسته‌بندی سفارشی (کالاهای هنری و خطرناک)

در صورتی که به دلیل زمان محدود امکان بسته‌بندی توسط شما وجود ندارد، شرکت تی ان تی این کار را برایتان انجام می‌دهد. ما براساس نوع، وزن و قوانین پستی هر کشور، کالای شما را به بهترین نحو بسته‌بندی می‌کنیم.

مشاوره تلفنی و استعلام قیمت

روش پیگیری

تی ان تی ایران تنها شرکت پست بین‌الملل در ایران است که مرسولات را می‌توانید از ابتدای فرآیند ارسال تا زمان تحویل آن به مقصد با پیامک و آنلاین رهگیری کنید.

ارسال بار برای سازمان‌ها

ما به هزاران شرکت و سازمان مختلف در امر صادرات و واردات در ایران کمک کرده‌ایم.
شما هم می‌توانید برای ارسال کالا و مرسولات خود با ما در ارتباط باشید.

چه سازمان‌هایی با تی‌ان‌تی همکاری کرده‌اند؟

ما به هزاران شرکت و سازمان مختلف در امر صادرات و واردات در ایران کمک کردیم

Component 100

ارسال بار از ایران به کانادا

افراد ممکن است به دلایل مختلفی از قبیل مهاجرت کاری یا تحصیلی یا سفر به کانادا نیازمند ارسال بار به کانادا با پست باشند که اصطلاحاً فریت بار نامیده شده و به روش‌های مختلف هوایی، زمینی، ریلی و دریایی انجام می‌شود. شما باید پیش از انتخاب روش فریت بار به کانادا به ماهیت کالای ارسالی و زمان مورد نظر برای دریافت مرسوله در کشور مقصد توجه کنید، البته همواره می‌توانید با مشاوران تی‌ان‌تی در مورد بهترین روش ارسال بار از ایران به کانادا مشورت کنید.

 

کالاهای صادراتی از ایران به کانادا

شاید در وهله‌ اول ارسال بار به کانادا ۲۰۲۴ برای بسیاری از بازرگانان و تاجران دور از ذهن به نظر برسد، اما با توجه به ظرفیت بالای این کشور در صورت غلبه بر چالش‌های پیش رو می‌توان به مقصدی بی‌نظیر برای ارسال کالاهای ایرانی دست پیدا کرد.

آمارها نشان می‌دهند که عمده‌ی کالاهای صادراتی از ایران به کانادا شامل میوه‌های استوایی، انواع آجیل و انگور بوده است. در صورتی که تمایل به فریت بار به کانادا با بهترین قیمت را دارید می‌توانید روی کمک مشاوران و کارشناسان مجموعه‌ی تی ان تی حساب کنید.

 

ارسال کالا از ایران به کانادا

مراحل ارسال بار از ایران به کانادا

در صورتی که می‌خواهید از ارسال مطمئن و ایمن بار خود از ایران به مقصد کانادا مطمئن باشید باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ثبت درخواست پست به کانادا و دریافت مشاوره در این زمینه با کارشناسان تی‌ان‌تی
 • تنظیم قرارداد مربوط به فریت بار کانادا
 • انجام مراحل بعدی ارسال بار توسط کارشناسان تی ان تی

روش‌های ارسال بار از ایران به کانادا

در مجموع دو روش کلی پیش روی شما برای ارسال بار از ایران به کانادا قرار دارد:

 

کارگو به کانادا

کارگو در حقیقت ارسال بارهای تجاری از ایران به کانادا با استفاده از هواپیماهای باربری است که روند سریع‌تری دارد.

 

فریت بار به کانادا

همان‌طور که ملاحظه کردید ارسال بار مسافری به کانادا فریت بار نامیده شده و می‌تواند به روش‌های گوناگون زمینی، هوایی، ریلی و دریایی انجام شود. البته نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که با توجه به تحریم‌های آمریکا و سایر کشورهای اروپایی در حال حاضر امکان ارسال بار به صورت ریلی به مقصد کانادا وجود ندارد.

از طرفی دیگر انتقال بار به صورت زمینی به این کشور هم به هیچ عنوان مقرون به صرفه نیست و اجاره‌ی کانتینر برای ارسال بارهای بیشتر از ۲۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم از طریق دریا می‌تواند هزینه‌های زیادی را به شما تحمیل کند.

بهترین روش ارسال بار از ایران به کانادا

تعیین بهترین روش ارسال بار از ایران به کانادا با توجه به حجم مرسوله مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. برای مثال برای افرادی که قصد مسافرت به کانادا را دارند و می‌خواهند لوازم ضروری و مورد نیاز را با خود حمل کرده یا اشخاصی که می‌خواهند برای دوستان و آشنایان خود در این کشور کالا ارسال کنند، بهترین روش تجربه فریت بار به کانادا با استفاده از هواپیما است که سریع‌تر هم انجام می‌شود.

ارسال خرده بار از ایران به کانادا

در صورتی که حجم بار ارسالی از ایران به کانادا کم است می‌توانید روش خرده‌بار و ارسال بار هوایی به کانادا را انتخاب کنید. در این روش شما قسمتی از فضای یک کانتینر را برای قراردادن مرسوله خود انتخاب می‌کنید. نکات مهمی که باید در این روش در نظر بگیرید به شرح زیر هستند.

 

ارسال محموله از ایران به کانادا

عوامل تأثیرگذار بر هزینه حمل بار هوایی از ایران به کانادا

دو فاکتور بسیار مهم بر قیمت ارسال بار به کانادا به صورت هوایی تاثیرگذارند که شامل بازه‌های وزنی اعلام شده توسط شرکت هواپیمایی و نوسانات قیمت ارز در کشور هستند. با توجه به این موضوع حتماً باید پیش از ارسال از حجم و وزن حدودی مرسوله خود و بازه‌ی وزنی اعلام شده توسط کارشناسان مجموعه تی ان تی مطلع شوید.

شرایط ارسال بار از ایران به کانادا

در صورتی که به منظور مسافرت یا مهاجرت راهی کانادا می‌شوید در کنار پرداخت هزینه فریت بار به کانادا باید بعد از اولین ورود خود به این کشور، کالاهای ورودی به آن را اعلام و فرم دیکلریشن را پرکنید.

در حقیقت پرکردن فرم ذکر شده یکی از الزامات ضروری فریت و از شرایط مهم ارسال بار از ایران به کانادا است. مراحل دیگر را کارشناسان شرکت پست هوایی تی‌ان‌تی پیگیری خواهند کرد.

هزینه ارسال بار از ایران به کانادا

با توجه به نوسانات ارز و نبود نرخ ثابت در این زمینه می‌توانید به منظور اطلاع از هزینه ارسال بسته به کانادا با کارشناسان ما در تی‌ان‌تی تماس گرفته و ضمن اعلام وزن حدودی یا دقیق بار خود اطلاعات لازم را در این زمینه از آن‌ها دریافت کنید.

مدت زمان حمل بار از ایران به کانادا

در صورت ارسال بار از ایران به کانادا به صورت هوایی، تعیین مدت زمان دقیق آن امکان‌پذیر نیست اما می‌توان گفت که این روش نسبت به راه‌های دیگر از جمله زمینی و دریایی بسیار سریع تر است.

قوانین ارسال بار از ایران به کانادا

نکات مهمی وجود دارند که باید در زمان ارسال بار از ایران به کانادا در نظر بگیرید مثلاً اینکه امکان خروج کالاهای زیر از ایران وجود ندارد:

 • کالاهای مغایر با شئونات مذهبی و ملی
 • مواد مخدر
 • مشروبات الکلی
 • اشیای عتیقه
 • کالاهایی با جنبه‌ی میراث فرهنگی
 • وسایل قمار و …

 

البته این تنها قوانین ارسال بار از ایران به کانادا نیست که باید در نظر بگیرید، چرا که کشور کانادا هم مقررات خاص خود را دارد که باید حتماً به آن‌ها توجه کرده و با در نظرگرفتن آن‌ها محصولات خود را ارسال کنید.

حمل بار هوایی از ایران به کانادا با تی ان تی

ما در تی‌ان‌تی تلاش می‌کنیم تا محصول شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در بسته‌بندی‌هایی با کیفیت و مناسب به کشور کانادا ارسال کنیم. از طرفی دیگر همواره ارائه‌دهنده‌ی مشاوره و خدمات گوناگون به مشتریان عزیز هستیم تا بتوانیم رضایت صددرصدی آن‌ها را در این زمینه جلب کنیم.

قوانین ارسال بار از ایران به کانادا

مزایای رقابتی تی ان تی برای حمل بار از ایران به کانادا

مزایای ارسال بار از ایران به کانادا با استفاده از مجموعه‌ی تی‌ان‌تی به شرح زیر است:

 • ارائه مشاوره تلفنی و بازدید رایگان کارشناسان به منظور تعیین روش مناسب ارسال بار به کشور کانادا
 • بسته‌بندی صحیح و باکیفیت مرسوله در صورت نیاز
 • سمپاشی و دریافت گواهی بار بین‌المللی برای کارگو در صورت لزوم
 • بارگیری به منظور ارسال به کانادا
 • انجام تشریفات گمرکی مورد نیاز
 • تحویل بار به کشتیرانی یا شرکت هواپیمایی
 • پیگیری آنلاین وضعیت مرسوله بعد از ارسال

مشاوره رایگان و استعلام قیمت ارسال بار از ایران به کانادا

در صورتی که قصد ارسال بار از ایران به کانادا در حجم و وزن‌های مختلف را دارید می‌توانید به منظور اطلاع از قیمت کارگو از ایران به کانادا و دریافت مشاوره در مورد انتخاب بهترین روش ارسال بار از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۲۴۴۴ با مشاوران تی‌ان‌تی تماس بگیرید.

هزینه‌ی ارسال بار از ایران به کانادا با توجه به بازه‌های وزنی اعلام شده توسط شرکت‌های هواپیمایی و نوسانات قیمت ارز در کشور محاسبه می‌شود.

در بین روش‌های مختلف ارسال بار، حمل هوایی سرعت بیشتری در مقایسه با سایر روش‌ها دارد و امنیت بیشتری نیز دارد.

هزینه نگهداری محموله با توجه به وزن و حجم کالاهای نگهداری شده در انبار تعیین شده و هرچه فاکتورهای ذکرشده بیشتر باشند، هزینه‌ی نگهداری شما نیز افزایش می‌یابد.

هزینه‌ی ارسال بار به تورنتو به صورت کلی مانند سایر شهرهای این کشور با توجه به بازه‌ی وزنی اعلام شده توسط شرکت‌های هواپیمایی و نوسانات ارز تعیین می‌شود؛ با این حال ممکن است تا حدودی در مقایسه با سایر شهرها متفاوت باشد، به همین جهت برای اطلاع دقیق از آن می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

شعب
رهگیری مرسولات
استعلام حمل
نمایندگی ها