sales [at] tntiran.com
82444 (021)

حمل بسته های غیر تجاری

Non_Commercial Parcel

03

عنوانی نو در سرویسهای اکسپرس

با توجه به نیاز مشتریان برای ارسال بارهای شخصی چه در سطح بین المللی و چه در سطح داخلی پست تی ان تی این سرویس را راه اندازی کرده است .

فرآیند انجام سرویس حمل بسته های غیر تجاری

چگونه میتوان از خدمات این سرویس بهره مند گردید و در راستای انجام این سرویس چطور می توان از وضعیت بسته ارسال گردیده مطلع شد؟

این سرویس در حال حاضر از طریق تماس تلفنی و در مراحل بعد از طریق اپلیکیشن پست تی ان تی و همچنین سایت انجام میگیرد.

در این سرویس ،بسته های غیر تجاری مشتریان یا به اصطلاح بسته های شخصی حمل می شوند. این سرویس نیزبه صورت درب به درب ارائه میگردد همچنین جز خدمات اکسپرس پست تی ان تی میباشد.از این سرویس برای ارسال هدایا میتوان استفاده کرد.

آنچه درادامه به آن خواهیم پرداخت درواقع اطلاعاتی جامع درمورد این سرویس خاص می باشد که بررسی آن  می تواند زمینه ی تحلیل درست این سرویس را برای مشتری جهت انتخاب آن را فراهم آورد.

نکات مهم درباره حمل بسته های غیر تجاری :

مشتریان عزیز از این سرویس می توانند برای ارسال هدایا ،مدارک و هر نوع بار مطابق قوانین بین المللی اقدام کنند.این سرویس به هر شخص حقیقی داده میشود و محدودیتی برای آن وجود ندارد.

توجه بفرمایید که برای استفاده از این سرویس ، زمانی که با یکی از دفاتر تی ان تی تماس می گیرید باید به کارشناس مربوط خود اعلام بفرمایید که برای حمل مرسوله ی شما از این سرویس ویژه استفاده گردد تا اقدامات لازم در مورد این نوع سرویس خاص حمل انجام گردد. این سرویس هم در بخش حمل داخلی و هم در بخش خارجی قابل ارائه به همراهان همیشگی تی ان تی است.شما می توانید اطلاعات حمل بسته ی خود را از طریق رهگیری در سایت یا از طریق پیامک دریافت کنید.

شعب
رهگیری مرسولات
استعلام حمل
نمایندگی ها