sales [at] tntiran.com
82444 (021)

تحویل قبل از ۹ صبح

یک سرویس سریع برای بسته های ضروری

این سرویس به گونه ای طراحی گردیده است که مشتریان گرامی می توانند حین انجام ثبت سفارش پستی ، درخواست کنند که بسته هایشان پیش از ساعت ۹ صبح روز کاری تحویل گیرنده شوند.

فرآیند انجام سرویس تحویل قبل از ۹ صبح

چگونه میتوان از خدمات این سرویس بهره مندگردید و در راستای انجام این سرویس چطور می توان از وضعیت بسته ارسال گردیده مطلع شد :

این سرویس در حال حاضر از طریق تماس تلفنی و در مراحل بعد از طریق اپلیکیشن پست تی ان تی و همچنین سایت انجام می گیرد .

بعد از تماس با یکی از شعبات شرکت پست تی ان تی ، پرسنل شرکت اطلاعات لازم در مورد محموله شما را دریافت می کنند و بررسی نوع محموله شما و شرایط ارسالش توسط کارشناسان ما انجام می گیرد که امکان حمل محموله شما در سرویس ۹ صبح بررسی و درصورت وجود این امکان مراحل حمل مرسوله شما انجام می شود.

آنچه درادامه به آن خواهیم پرداخت درواقع اطلاعاتی جامع درمورداین سرویس خاص می باشد که بررسی آن  میتواند زمینه ی تحلیل درست این سرویس را برای مشتری جهت انتخاب آن را فراهم آورد.

نکات مهم تحویل قبل از ۹ صبح :

سرویس  ۹صبح برای مرسوله های عموماً سبک طراحی گردیده است به طور مثال ،برای حضور درمناقصه ها گاهی اوقات لازم است بسته ی حاوی اسناد مناقصه شما قبل از  ۹صبح به مقصد برسد و یا پرونده های ضروری که بحث زمان درآنها در الویت قراردارد می توانند از این سرویس بهره مند گردند.ارسال به موقع سمپل و مدارک به اروپا ،کانادا ،دبی ،..از جمله کاربری های این سرویس میباشد.مراحل انجام این سرویس در سطح بین المللی نیاز با سابقه ای چندین ساله دارد تا بشود تمامی هماهنگی ها دقیق و به موقع انجام شود که پست بین المللی تی ان تی از این مهم برخوردار است.

توجه بفرمایید که برای استفاده از این سرویس ، زمانی که با یکی از دفاتر تی ان تی تماس می گیرید باید به کارشناس مربوط خود اعلام بفرمایید که برای حمل مرسوله ی شما از این سرویس ویژه استفاده گردد تا اقدامات لازم در مورد این نوع سرویس خاص حمل انجام گردد. این سرویس به صورت عمده در حمل داخلی برای مثال برای ارسال اسناد و مدارک مناقصه ای و به صورتی تخصصی برای برخی از کشورها برای حمل سمپل و نمونه کالا همچنین مدارک قابل استفاده است.

شعب
رهگیری مرسولات
استعلام حمل
نمایندگی ها