sales [at] tntiran.com
82444 (021)

بسته بندی استاندارد

Standard Packing

5

ایمن بودن مرسوله اولویت اول ماست

یکی ازملاکهای اساسی درحمل و نقلی با کیفیت ،ایمنی مرسوله هاست و یکی از شروط اصلی ایمن بودن شرایط حمل مرسوله های پستی بسته بندی صحیح و مطابق استانداردهای بین المللی می باشد. پست سریع بین المللی تی ان تی برای همین منظور بخش ویژه ای جهت بسته بندی مرسوله ها راه اندازی کرده است.

فرآیند انجام سرویس بسته بندی مرسوله های پستی :

چگونه می توان ازخدمات بسته بندی استاندارد پست بین المللی تی ان تی بهره مند گردید؟

بسته بندی استانداردپست سریع تی ان تی درحال حاضرازطریق تماس تلفنی ودرمراحل بعدازطریق اپلیکیشن پست سریع بین المللی تی ان تی و همچنین سایت انجام میگیرد.

در بخش بسته بندی مرسوله ها پستی خارجی و داخلی چند نکته حائزاهمیت می باشد،ابتدا اینکه برای هر محموله بسته بندی مخصوص به خودش نیاز است،دوم اینکه این بسته بندی ها باید مطابق استانداردهای بین المللی باشند،سوم اینکه ایمنی بسته در هر نوع بسته بندی باید رعایت شود و در نهایت نیروهای متخصص بایداین بسته بندی ها را تهیه کنند، پست سریع بین المللی تی ان تی با توجه به سابقه ی چهل ساله برای ساخت انواع بسته بندی توانسته است این سرویس را به بهترین نحو انجام دهد.

آنچه درادامه به آن خواهیم پرداخت درواقع اطلاعاتی جامع درمورداین سرویس ویژه می باشد که بررسی آن  می تواند زمینه ی تحلیل درست این سرویس را برای مشتری جهت انتخاب آن  فراهم آورد.این سرویس جز سرویسهای ویژه ی پست تی ان تی محسوب می گردد که در واقع بستری است برای رفاه هموطنان در جهت استفاده از خدمات حمل و نقل دراستانداردهای جهانی تا کیفیت ایده آل را تقدیم آنان کنیم .

نکات مهم درمورد بسته بندی استاندارد مرسوله های پستی:

توجه داشته باشید برای حمل بسته های شما در موردبسته بندی کالا و یا اسناد مشتریان عزیز هماهنگی های لازم برای انجام نوع بسته بندی مورد نظر انجام می شود البته بسته بندی به نحوی انجام می گیردد که کمترین هزینه و بیشترین ایمنی برای هر بسته رعایت گردد لازم به ذکر است دردفاتر پست تی ان تی کارگاه هایی وجود دارد که انجام انواع بسته بندی را با توجه به نظریه نیروهای متخصص واستانداردهای جهانی انجام می دهند.

شعب
رهگیری مرسولات
استعلام حمل
نمایندگی ها