sales [at] tntiran.com
82444 (021)

بسته بندی کالاهای خطرناک

Packaging of Dangerous goods

dav

سرویسی متفاوت از پست سریع بین المللی تی ان تی

در لغت کالای خطرناک به کالایی گفته میشود که در شرایط خاص جوی یا دمایی ممکن است امنیت مسافران را به خطر بیاندازد.حمل اینگونه اقلام با توجه به دستورالعملهای سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری(ICAO) وانجمن شرکت های هواپیمایی (IATA) می باشد. حمل اینگونه کالا داخل وسایل شخصی مسافرین مثل کیف دستی  اکیدا ًممنوع می باشد و تنها می توان دربخش بار هواپیما آن را حمل نمود.

برای آگاهی از نوع خدمات سرویس بسته بندی و حمل کالای خطرناک نیاز به اطلاعاتی جامع در مورد کالای مورد نظر وجود دارد که این اطلاعات در بستری به نام MSDS تعریف شده اند برای هرنوع کالا MSDS مخصوص خودش تعریف شده است که کارشناسان ما بعد از بررسی آن اقدامات لازم را برای حمل کالا با بسته بندی مخصوص به خودش انجام می دهند.

نکات مهم بسته بندی کالاهای خطرناک :

مواد و کالاهای خطرناک بایستی بر اساس شرایط وضوابط خاص و بین المللی حمل هوایی ، بسته بندی شده باشد و این بسته بندی می بایست با کیفیت بالا وبا ساختارمطمئن و به منظور جلوگیری از نشت و تراوش در شرایط تغییرات دمایی و رطوبت و فشارو ارتعاش انجام گرفته با شد. بسته بندی بار بنا به ماهیت آن متفاوت بوده و در مواجه مستقیم با سایر مواد برای جلوگیری از فعل و انفعالات شیمیایی مصون و محفوظ شده باشد.

 پست تی ان تی با توجه به داشتن شرایط و امکانات و مجوزها و کارشناسان این حوزه می تواند حمل این نوع کالاها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد و نیاز بسیاری از هموطنان را برای حمل این کالا بر طرف سازد.

شعب
رهگیری مرسولات
استعلام حمل
نمایندگی ها