sales [at] tntiran.com
82444 (021)

سرویس قبل از ۱۲ظهر

experess 12:00

4566

سرویس اکسپرس ۱۲ ظهر برای بسته هایی با الویت زمانی

سرویس اکسپرس ۱۲ظهر به گونه ای طراحی گردیده است که مشتریان گرامی می توانندحین  ثبت سفارش پستی ، درخواست کنند که بسته هایشان پیش از ساعت ۱۲ ظهر روز کاری تحویل گیرنده شوند.

فرآیند انجام این سرویس

چگونه می توان از خدمات این سرویس اکسپرس ۱۲ظهر بهره مند گردید و در حین انجام عملیات پستی چطور می توان از وضعیت مرسوله مطلع شد؟

سرویس اکسپرس ۱۲ظهر  را در حال حاضر از طریق تماس تلفنی و  همچنین در مراحل بعد از طریق اپلیکیشن و سایت پست تی ان تی می توان درخواست کرد .

بعد از تماس با یکی از شعبات پست سریع بین المللی تی ان تی ، پرسنل شرکت اطللاعات لازم در مورد محموله شما را دریافت می کنند وسپس بررسی نوع محموله شما و شرایط ارسالش توسط کارشناسان ما انجام می گیرد که امکان حمل محموله شمادر سرویس اکسپرس ۱۲ظهروجود دارد یا خیر، ودرصورت وجود این امکان مراحل حمل مرسوله شما آغاز می شود. همچنین شما می توانید ازطریق رهگیری در سایت  یا در صورت تمایل از طریق  پیامک در هرلحظه از وضعیت بسته(رهگیری مرسوله) خود مطلع گردید.

نکات مهم:

طراحی سرویس اکسپرس  ۱۲ظهر برای مرسوله های عموماً سبک طراحی گردیده است. برای مثال ،برای حضور درمناقصه ها گاهی اوقات لازم است بسته ی حاوی اسناد مناقصه شما قبل از ساعت ۱۲ظهر روز کاری به مقصد برسند و یا پرونده های ضروری که بحث زمان برایشان در الویت قراردارد می توانند از این سرویس بهره مند گردند.برای ارسال اسناد مناقصه ای به سراسر اروپا،آسیا وکانادا می توانیداز این سرویس سریع پست سریع بین المللی تی ان تی استفاده کنید.

توجه بفرمایید که برای استفاده ازسرویس اکسپرس ۱۲ظهر، زمانی که با یکی از دفاتر  پست بین المللی تی ان تی تماس می گیرید باید به کارشناس مربوط خود اعلام بفرمایید که برای حمل مرسوله ی شما از این سرویس ویژه استفاده گردد تا اقدامات لازم در مورد این نوع سرویس اکسپرس بین المللی خاص انجام گردد.سرویس ۱۲ظهر دراغلب شهرهای ایران ،در زمینه ی حمل داخلی قابل انجام است و بنا به درخواست مشتریان عزیز برای برخی از کشورها نیز می تواند به هموطنان عزیز ارائه گردد.

شعب
رهگیری مرسولات
استعلام حمل
نمایندگی ها