sales [at] tntiran.com
82444 (021)

حمل هوایی کالاهای سنگین

Cargo Shipping

airport-to-door-min

حمل هوایی کالاهای سنگین (کارگو) با چهاردهه تجربه

سرویس حمل هوایی کالای سنگین (کارگو) از جمله سرویسهای پرکاربرد و تجاری پست بین المللی تی ان تی می باشد.از این سرویس برای واردات محموله های تجاری سنگین میتوان بهره برد.به عنوان نمونه برای واردات کالا از چین با سریعترین روش این سرویس مناسب است.پست سریع بین المللی در برخی از موارد قادر است علاوه بر حمل محموله ی تجاری سنگین به سریعترین و ارزان ترین روش ترخیص این کالا را نیز انجام دهد.

فرآیند انجام حمل هوایی کالای سنگین :

چگونه میتوان ازخدمات این سرویس بهره مندگردید و در راستای انجام این سرویس چطور میتوان از وضعیت بسته ارسال گردیده مطلع شد :

این سرویس در حال حاضر از طریق تماس تلفنی و در مراحل بعد از طریق اپلیکیشن پست سریع تی ان تی و همچنین سایت انجام میگیرد.

برای استفاده از خدمات این سرویس بعد از تماس با یکی از دفاتر تی ان تی فرم هایی در اختیار شما قرارداده می شود که اطلاعات مرسوله تان را در آن فرم موردنظر وارد می کنید وبعد از دریافت اطلاعات شما، پست تی ان تی، با تعریف کارگروههایی بهترین ،ارزانترین ،سریعترین و ایمن ترین روش حمل را برای شما انتخاب می کند و بعد از اعلام قیمت و تائید توسط مشتری پروسه حمل مرسوله ی شما آغاز می گردد.  شما می توانید از طریق سایت و پیامک از وضعیت بسته ی خود مطلع گردید.

آنچه درادامه به آن خواهیم پرداخت درواقع اطلاعاتی جامع درمورداین سرویس ویژه می باشد که بررسی آن میتواند زمینه ی تحلیل درست این سرویس را برای مشتری جهت انتخاب آن را فراهم آورد.این سرویس جز سرویسهای ویژه ی پست تی ان تی محسوب می گرددکه در واقع بستری است برای رفاه تجار عزیز در جهت استفاده از خدمات حمل و نقل سریع کالای سنگین مثلا حمل تجهیزات سنگین کارخانه ای،حمل لوازم سنگین ورزشی و…

نکات مهم حمل هوایی کالای سنگین:

باید مطلع باشید روند حمل در این سرویس نیازبه هماهنگی های بین المللی و برنامه ریزی سریع دارد که پست تی ان تی با توجه به بهره مند بودن از سابقه ی نیروهای با تجربه و همچنین خلاقیت نیروهای جوان این فرآیند را به سریعترین شکل ممکن با ایمن ترین روش انجام می  دهد.

لازم به ذکر است کارشناسانی تی ان تی از آغاز روند حمل مرسوله ی شما تا رسیدن آن به مقصد به صورت مستقیم پاسخگوی شما مشتریان عزیز می باشند.برای هر مشتری،کارشناسی در مجموعه تعریف می گردد که همه ی سوالات همراهان پست تی ان تی را در هر زمینه ای پاسخگو باشد. این مبنا چه درحمل هوایی کالای صادراتی  سنگین و چه در حمل هوایی کالای وارداتی وجود دارد. لازم به ذکر است این سرویس به صورت درب به درب نیز ارائه می گردد.

شعب
رهگیری مرسولات
استعلام حمل
نمایندگی ها