sales [at] tntiran.com
82444 (021)

تحویل در محل کار

Delivery at work

سرویسی که بر اساس تعامل با مشتری  طراحی گردیده است

همان طور که از اسم این سرویس مشخص است این خدمات برای تحویل مرسوله در محل کار گیرنده است یعنی ایجاد گزینه ای تحت عنوان تحویل در محل کار از قابلیت های این سرویس می باشد.

آنچه درادامه به آن خواهیم پرداخت درواقع اطلاعاتی جامع درمورداین سرویس خاص می باشد که بررسی آن  میتواند زمینه ی تحلیل درست این سرویس را برای مشتری جهت انتخاب آن را فراهم آورد.لازم است بدانید که میتوانید رهگیری بسته تان را از طریق سایت و یا پیامک پیگیری کنید.

نکات مهم تحویل در محل کار :

از جمله قابلیتهای این سرویس می توان به تحویل در محل کار و به شخص خاصی در آن محل اشاره کرد. در واقع شما طبق اطلاعاتی که به کارشناسان ما می دهید می توانید درخواست تحویل بار را به شرکت ها درهر کجای دنیا یا هرمکانی درایران بدهید و مطمئن باشید که این بسته به شخص مورد نظر شما تحویل داده میشود.برای نمونه مثلا شما برای ارسال مدارک به دبی به سریعترین روش یا ارسال مدارک اخذ ویزا به کانادا باید بسته تان را به دفاتر مورد نظردرکشور مقصد تحویل دهید میتوانید به راحتی از این سرویس استفاده کنید.

توجه بفرمایید که برای استفاده از این سرویس ، زمانی که با یکی از دفاتر تی ان تی تماس می گیرید باید به کارشناس مربوط خود اعلام بفرمایید که برای حمل مرسوله ی شما از این سرویس ویژه استفاده گردد تا اقدامات لازم در مورد این نوع سرویس خاص حمل انجام گردد. این سرویس هم در بخش حمل داخلی  و هم در بخش خارجی قابل ارائه به همراهان همیشگی تی ان تی است.لازم به ذکراست این توانایی در تی ان تی تدارک دیده شده که نام شخص گیرنده نیز ثبت می گردد که شما می توانید ببینید که مرسوله تان حتی در شرکتهای  بزرگ به شخص مورد نظرتان تحویل می گردد.

شعب
رهگیری مرسولات
استعلام حمل
نمایندگی ها