sales [at] tntiran.com
82444 (021)

حمل کالا وارداتی  از چین به ایران

پست بین المللی تی ان تی با داشتن دفاتر درشهرهای مختلف چین زمینه ی بهترین روشهای حمل هوای بار از چین را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است .حمل کالای وارداتی از چین توسط پست تی ان تی بدون محدودیت وزنی و تحویل درب به درب جز خدمات تخصصی پست تی ان تی می باشد دفاترپست بین المللی تی ان تی در اقصی نقاط چین شرایط بهترین روش حمل هوایی کالای وارداتی از چین را فراهم کرده است، برای راحتی تجار محترم جهت حمل کالا از چین به ایران  ما در پست تی ان تی سرویس درب به درب را پیشنهاد می کنیم که بدون کوچکترین دغدغه ای هر نوع کالایی از چین را با هر وزنی دریافت کنند.با توجه به حجم بسیار زیاد واردات کالا از چین پست تی ان تی بیشترین تعداد پرواز از چین را برای سرعت زیاد حمل در نظر گرفته است ، خدمات لجستیکی و خرید از چین از دیگر خدمات نمایندگان ما در چین می باشد .برای اطلاع از خدمات حمل هوای بار از چین و حمل کالای وراداتی ازچین توسط پست تی ان تی کافیست با دفاتر ما در تهران و شهرستانها و دفاتر چین ما تماس بگیرید.

حمل کالا وارداتی از چین به ایران

با ایجاد شرایط جدید که در دسال اخیر اتفاق افتاده است ( مانند قراردادهای جدید بین ایران و چین و همچنین قوانین جدید گمرکی) پیش‌بینی میشود اتفاقات جدیدی در حوزه واردات کالا از چین و بازرگانی بین دو کشور اتفاق بیفتد. کشور چین یکی از اصلی‌ترین تامین‌کنندگان نیازهای وارداتی کشورمان محسوب می‌شود. به نحوی که در حال حاضر بخش زیادی از اقلام وارداتی ایران از این کشور وارد می‌شود. از این رو درک درست از شرایط واردات بار از چین برای بازرگانان هردو کشور، امری مهم است.

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین می‌گوید در سال ۲۰۲۰ تجارت رسمی ایران و چین، با احتساب نفت، به ۱۶ میلیارد دلار رسیده است. علاوه بر تنوع محصولات موجود در بازار این کشور، وجود روش‌های مختلف حمل بین ایران و چین (ریلی، دریایی و هوایی ) تاجران را قادر می سازد تا در قبال قیمت تمام شده در رنج های مختلف و در بازه زمانی‌های متغییر، مشتریان و مصرف کنندگان داخلی را از نظر تأمین کالا راضی نگه می دارد.

%
رضایت مشتریان
ناوگان ترابری
دفاتر و باجه ها
تعداد مشتریان

طرح ها و کمپین ها

هر کمپین، نگاهی نو به خدمات پست بین المللی
هر طرح، ایجاد راهکار جدید برای رفاه مشتریان

میزان مشارکت: 4000 نفر

شروع کمپین: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷

پایان کمپین: ۲۴ تیر ۱۳۹۷

میزان بازدید روزانه: 2500 نفر

بیشتر بدانید

میزان مشارکت:10000نفر

شروع کمپین:15آبان96

پایان کمپین:30آذر96

میزان بازدید روزانه :حدود500نفر

بیشتر بدانید

میزان مشارکت:حدود900نفر

شروع کمپین:15اسفند96

پایان کمپین:15اردیبهشت97

میزان بازدید روزانه :50نفر

بیشتر بدانید
یکی از مهمترین فاکتورها در هزینه تمام شده برای واردات کالا از چین، هزینه حمل بار از چین به ایران میباشد. انتخاب نوع حمل و شرکت حمل، تاسیر بسیار زیادی بر قیمت تمام شده برای واردات کالا از چین برای بازرگانان دارد. بطوریکه اگر مشاوره‌ی تخصصی در این باره بگیرند، بسیاری از هزینه‌های اضافی آنها حذف میشود و واردات کالا از چین برایشان بسیار پایین تر و ارزانتر تمام میشود.

لذا پیشنهاد ما به بازرگانان و شرکتهای تجاری اینست که با یک مشاوره‌ی تخصصی با همکاران ما در شرکت حمل بین‌المللی آریان آسمان، از مزایای ویژه در واردات کالا از چین به ایران، بهره‌مند شوند. در ادامه‌ی این مقاله، ما به عوامل موثر در مدیریت هزینه‌های حمل کالا از چین به ایران پرداخته و هزینه حمل هوایی و هزینه حمل دریایی کالا از چین به ایران را مورد بررسی قرار میدهیم.

هزینه های تهیه اسناد
هزینه حمل‌ ونقل کالا از چین به ایران
هزینه‌های مربوط به انبارداری کالا در گمرک
هزینه‌های ترخیص کالا در گمرکات ایران
هزینه های بیمه ی بار در حین حمل
در مورد شرایط واردات کالا از چین به ایران، جدا از خرید کالا از چین ، روشهای حمل و بازاریابی کالاهای مختلف در ایران، مسایل مهم دیگری هم درمیان است. مسائلی از قبیل صدور اسناد حمل و اخذ مجوزات و مدارک مورد نیاز در مبدأ کشور چین، که این موارد از جمله دیگر خدماتی‌است که امکان آن توسط شرکت حمل بین‌المللی آریان آسمان فراهم میباشد. این شرکت مراحل خرید و حمل کالاهای شما تا مقصد گمرکات دریایی و یا هوایی کشور را بطور کامل به عهده میگیرد.

  استعلام قیمت حمل

  شما مشتریان محترم می توانید از طریق تکمیل اطلاعات فرم مقابل از هزینه ی ارسال بسته تان به مقصد مورد نظرمطلع گردید.هزینه ی ارسال بار به اروپا،قیمت حمل بار به دبی، اطلاع از قیمت ارسال بسته تان به کانادا، دریافت بهترین قیمتها برای ارسال مدارک دانشجویی و … با مناسب ترین قیمت و سریعترین روش ممکن با استفاده از خدمات پست بین المللی تی ان تی ایران.همچنین فرم استعلام قیمت این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید به سرعت قیمت حمل بارهای وارداتی خود برای مثال هزینه ی واردات کالا از چین، قیمت حمل سمپل و نمونه کالا و مدارک از اروپا،آسیا،استرالیا…را دریافت کنید.همچنین این سامانه به صورت خودکار بهترین روش حمل را برای شما انتخاب میکند و بسته های شما را شامل تخفیف های ویژه میکند برای نمونه میتوانیداز تخفیف های ارسال مدارک دانشجوی یا تخفیف های ارسال بار به دبی یا هزینه های ارسال محموله های صادراتی و وارداتی بهره مند گردید.

  دیدگاه مشتریان تی‌ان‌تی

  رضایت مشتریان ارزشمندترین دارایی ماست!

  شعب
  رهگیری مرسولات
  استعلام حمل
  نمایندگی ها