sales [at] tntiran.com
82444 (021)

حمل کالا و اسناد از سراسر اروپا به ایران

ارسال اسناد و کالا از ایران به سراسر اروپا  

پست بین المللی تی ان تی اینک با توجه به سابقه ی قریب به 50سال فعالیت حمل و نقل در سراسر دنیا توانسته است بهترین سرویس های حمل و نقل بین المللی را برای رفاه مشتریان راه اندازی کند. یکی از این خدمات سرویس حمل کالا و اسناد از سراسر اروپا به ایران و بلعکس می باشد نمایندگان با سابقه و پر قدرت پست تی ان تی درسراسر اروپا قادر هستند به صورت مستقیم کالا و اسناد را سراسر اروپا به ایران حمل و به صورت درب به درب تحویل دهند.تجارعزیز ایرانی برای واردات کالا از اروپا به ایران وهمچنین صادرات کالاو اسناد از ایران به اروپا را می توانند از طریق سرویس درب به درب پست بین المللی تی ان تی انجام دهند. برای آشنایی کامل با سرویس حمل کالا و اسناد از اروپا به ایران و همچنین صادرات اسناد از ایران به سراسر اروپا می توانید با دفاتر پست بین المللی تی ان تی در تهران وشهرستانها و همچنین نمایندگان پست تی ان تی در اروپا در تماس باشید.

حمل از ایتالیا به ایران

واردات

واردات کالا شامل خرید و تامین مرصولات ا ز یک کشور خارجی و آوردن آنها به ایران از طریق یکی از روش های حمل و نقل هوایی، دریایی، زمینی یا پستی و سپس فروش آنها در بازار داخلی ایران برای کسب سود است.

آگاه باشید، هر کشوری ظرفیت تامین انواع کالاها و منابع خام را دارد، اما کمتر کشوری می‌تواند تمام نیازهای خود را مستقیماً در داخل مرزهای خود ایجاد و تامین کند.

در نتیجه همه کشورها باید کالای مورد نظر خود را وارد کنند.

 

شرایط انتخاب کالای وارداتی بهینه:

 1. شرایط عرضه و تقاضای بازار
 2.  حاشیه سود بین 30 تا 50 درصد
 3.  اطمینان از قابلیت ارائه گارانتی به مشتریان برای کالاها
 4.   هزینه های کم برای تهیه و تامین، حمل و نقل و نگهداری ذخیره سازی
 5.  عدم مغایرت کالا با قوانین موجود ایران
 6. بررسی میزان هزینه های مربوط به واردات مانند هزینه ورودی و مجوز
 7. حمل و نقل بین المللی محصولات از طریق دریایی، ریلی و هوایی انجام می شود.

سرویس درب به درب پست بین المللی تی ان تی می تواند اقلام شما اعم از محموله های کوچک و نمونه های تجاری، ماشین آلات و تجهیزات بزرگ و غیره را از تمامی شهرهای اروپایی در بسته بندی های استاندارد از طریق هوایی، دریایی و حمل  کند و به تمام گمرکات در ایران ارسال شده و مراحل ترخیص را از طرف شما انجام دهد.

کلیه محصولات تجاری توسط هواپیماهای بین المللی یا شرکت های حمل و نقل بین المللی با طرح های بیمه مناسب به گمرک ایران حمل می شوند.

%
رضایت مشتریان
ناوگان ترابری
دفاتر و باجه ها
تعداد مشتریان

طرح ها و کمپین ها

هر کمپین، نگاهی نو به خدمات پست بین المللی
هر طرح، ایجاد راهکار جدید برای رفاه مشتریان

میزان مشارکت: 4000 نفر

شروع کمپین: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷

پایان کمپین: ۲۴ تیر ۱۳۹۷

میزان بازدید روزانه: 2500 نفر

بیشتر بدانید

میزان مشارکت:10000نفر

شروع کمپین:15آبان96

پایان کمپین:30آذر96

میزان بازدید روزانه :حدود500نفر

بیشتر بدانید

میزان مشارکت:حدود900نفر

شروع کمپین:15اسفند96

پایان کمپین:15اردیبهشت97

میزان بازدید روزانه :50نفر

بیشتر بدانید
کارگوهوایی

مزایای سفر هوایی (سرعت و ایمنی) از سایر روش ها پیشی می گیرد.

در این بین، سفر با هواپیما بهترین گزینه است.

به دلیل اینکه حمل و نقل هوایی با هواپیماهای تجاری کارآمدترین روش برای مسافت های طولانی است.

بر اساس داده‌ها، عمده واردات از اروپا به ایران از کشورهای عضو اتحادیه اروپا مانند آلمان و فرانسه صورت می‌گیرد، زیرا کیفیت اجناس تولید شده در این دو کشور شهرت جهانی دارد.

کارگو دریایی

در سطح بین‌المللی، حمل و نقل کالا از طریق دریا یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌های حمل و نقل است.

بنابراین غیرمنتظره نیست که بیش از 90 درصد محموله‌های غیر فله ای توسط کشتی‌های کانتینری حمل و نقل شود.

این یک امکان عالی است.

هنگامی که شما نیاز به انتقال مقدار زیادی کالا به خارج از کشور دارید، حمل و نقل محموله یک جایگزین بسیار جذاب است.

اگر زمان رسیدن محصول به کشور مورد نظر برای شما اهمیت کمتری دارد، یا اگر می خواهید کالاهای بزرگ را ارسال کنید و محموله های سنگین به کشورهای دیگر، حمل و نقل دریایی بین المللی و حمل و نقل با کشتی بهترین گزینه است.

پست بین المللی تی ان تی محموله های شما را با استفاده از تکنیک گروپاژ (LTL) بر روی زمین با ارائه خدمات قابل اعتماد در بازه زمانی معقول در زنجیره تامین، به سرعت و مقرون به صرفه حمل می کند.

پست بین المللی تی ان تی متخصص در ارائه راه های مختلف از جمله LTL و حمل و نقل زمینی FTL از طریق شرکای استراتژیک برای اطمینان از تحویل سریع و قابل اعتماد محصولات و محموله ها است.

پست بین المللی تی ان تی قادر است اقلام شما اعم از خرده بار و نمونه های تجاری و … را از تمامی شهرهای اروپایی پذیرفته و در بسته بندی استاندارد بسته بندی نموده و از طریق هوایی، دریایی و زمینی به کلیه گمرکات ایران ارسال نماید.

  استعلام قیمت حمل

  شما مشتریان محترم می توانید از طریق تکمیل اطلاعات فرم مقابل از هزینه ی ارسال بسته تان به مقصد مورد نظرمطلع گردید.هزینه ی ارسال بار به اروپا،قیمت حمل بار به دبی، اطلاع از قیمت ارسال بسته تان به کانادا، دریافت بهترین قیمتها برای ارسال مدارک دانشجویی و … با مناسب ترین قیمت و سریعترین روش ممکن با استفاده از خدمات پست بین المللی تی ان تی ایران.همچنین فرم استعلام قیمت این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید به سرعت قیمت حمل بارهای وارداتی خود برای مثال هزینه ی واردات کالا از چین، قیمت حمل سمپل و نمونه کالا و مدارک از اروپا،آسیا،استرالیا…را دریافت کنید.همچنین این سامانه به صورت خودکار بهترین روش حمل را برای شما انتخاب میکند و بسته های شما را شامل تخفیف های ویژه میکند برای نمونه میتوانیداز تخفیف های ارسال مدارک دانشجوی یا تخفیف های ارسال بار به دبی یا هزینه های ارسال محموله های صادراتی و وارداتی بهره مند گردید.

  دیدگاه مشتریان تی‌ان‌تی

  رضایت مشتریان ارزشمندترین دارایی ماست!

  شعب
  رهگیری مرسولات
  استعلام حمل
  نمایندگی ها