قریب به ۴ دهه افتخار همراهی

پست سریع بین المللی تی‌ان‌تی ایران از سال 1981 میلادی مشغول به فعالیت می باشد و با سابقه ای بالغ بر 36 سال و داشتن نمایندگی های فعال در شهرهای مختلف ایران آماده خدمات رسانی به هموطنان می باشد. در واقع پست سریع بین المللی تی‌ان‌تی یکی از بزرگترین سرویس دهنده های پستی پیشرو در ایران است که طیف وسیعی از سرویس ها و راهکار های زنجیره حمل و نقل را با در نظر گرفتن اهمیت زمان پوشش می دهد. سرویس ها و خدمات این شرکت همواره تحت استاندارد جهانی و اصولی همچون تعهد و عملکرد بالا بوده که در سایه پشتوانه علمی تیم تحقیقات خود در قریب به 4 دهه فعالیت به دست آمده است. همچنین با بهینه سازی فعالیت دپارتمان های متعدد و با به کارگیری تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری مدرن توانسته خدمات خود را بر روی بستر مبتنی بر فناوری اطلاعات در جهت رفاه هر چه بیشتر مردمان این مرزوبوم ارائه دهد.

باعث بهروزی ست شرکت تی‌ان‌تی با بهره گیری از کارکنان متعهد و متبحر، مجرب ترین متخصصان برنامه ریزی حمل و نقل ، ناوگانی مجهز و ارائه سرویسهای مطمئن و پرسرعت در طی مدت زمان فعالیت خود قادر به جلب رضایت متقاضیان گردیده است. این شرکت با امکاناتی وسیع از جمله پروازهای مستقیم ، بسته های پستی را به تمام کشورها حداقل 24 ساعت زودتر ازحد معمول ارسال می نماید. قابل ذکر است یکی از گزینه های موثری که موجبات رفاه و آسایش مشتریان را فراهم نموده است ارائه سرویسی تحت عنوان« سرویس در ب به درب» می باشد. به عنوان یکی از بزرگترین افتخارات شرکت پست تی ان تی، می توان به سعی و تلاش روزافزون این شرکت در راستای به تحقق رساندن شعار خود با عنوان «تجربه دیروز دانش امروز » اشاره نمود.

از دیگر امتیازات تی‌ان‌تی ایران داشتن شمار بالای باجه های پستی در دفاتر پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. مشتریان گرامی نیز می توانند با مراجعه به دفاتر پستی مرسولات خود (مدارک، نمونه کالا، هدیه و ...) را به شرکت TNT واگذار کرده و درکوتاهترین زمان ممکن در اسرع وقت به تمامی نقاط جهان به صورت تضمین شده ارسال نمایند. ما به شما اطمینان می دهیم که مرسولات شما در هر کجای دنیا که باشد به موقع و در بهترین شرایط ممکن تحویل می گردد. هدف ما جلب رضایت مشتری، ارتباطی دوستانه ،پیگیری دقیق و دلسوزانه و ارائه راهکارهای منطقی و منصفانه است، خرسندیم که اندیشه ما تدبیری در راستای حمایت از حقوق مشتریان می باشد. شرکت ما در تکاپو است تا به تعهد خود برای ارائه بی نظیرترین خدمات پستی به شما پایبند باشد.

امکان رهگیری لحظه به لحظه مرسوله توسط فرستنده از طریق تماس با شماره تلفن 82444 - 021 و یا مراجعه به آدرس سایت اینترنتی ذیل فراهم می باشد:

www.tntiran.com